23 Ekim 2013 Çarşamba

yurtdışı alışveriş sitesi tavsiye.

Uzun zamandır takiip ettiğim, arada sırada alışveriş yaptığım bir siteden bahsetmek istiyorum.Aliexpress 

 aslında çok fazla yurtdışı sipariş sitesi var ama araştırmalarım sonucunda en güvenilir ve fiyatlarıda makul olanı bu sitedir.Alışveriş hakkında birazcık bilgi vericek olursam.

-Siteden bir ürün isterken; ürün memnuniyetine ,beğeniye ve çok ya da az satılmasına göre ipuçları yakalayabilirsiniz.

-İstediğiniz ürün 1 ay gibi bir sürede geliyor.Bu zaman da biz bayanlar için oldukça ozon ve sinir bozucu:))

-christmas zamanı onların tatili ve hediye yoğunluuğundan ötürü biraz daha erken istemekte yarar var.Biz RÜyoşa yılbaşı kostümü istemiştik ve satıcı çok zor yetişceğini söylemişti ,tam umudu kesmişken geldi, hemde yılbaşı günü.
işte yılbaşı kostümümüz.
 
-Siz siparişi veriyorsunuz,(kartınızdan çekiliyor para)sitedeki satıcıya paranız hemen geçmiyor.Ürün elinize ulaşana, siz ulaştığını siteye yazana kadar para sitenin havuzunda kalıyor.

-Aslında ne görüyorsan hemen hemen aynısı geliyor.Yalnız beden olayını iyi ayarlamak gerekiyor,ürün elinde patlayabilir.

Gelelim benim siparişlerime.

1 ay önce bir ayakkabı sipariş etmiştim dün elime ulaştı.Normalde 38 mnumara giyeriim fakat 39 istemiştim iyi ki de öyle yapmışım tam oldu.38 isteseydim giyemiycektim ve üzülücektim.


miniğimin üzerindeki tulum.


Bunun yanı sıra Rüya iiçin istediğim bir sandalet vardı ki; numarayı tutturamadık ve giyemedi kuzum:(

Ben siteden memnunum.Sitede aklınıza gelen herşey var.Bebek malz,teknolojik ürünler,bay bayan kıyafet vs.herbişi var.Sipariş vermesem bile bakmayı bile çok seviyorum bu siteye.Neyse bugünlük yeter bu post.İyi geceler herkese:))

Sitenin adresi:tık tıkk


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder