23 Nisan 2015 Perşembe

DIVINE EVENTS 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ7.GELENEKSEL DIVINE EVENTS 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ
TARİH: 24 NİSAN 2015 / CUMA
SAAT: 10.30 / 13.00
YER: EGE PARK MAVİŞEHİR / JUNGLE PARK
KATILIM BEDELİ: Çocuk kişibaşı 20 tl

( Katılım bedeline- çocuk 10.30- 13.00 arası JUNGLE PARK ORTAMINDA SINIRSIZ oyun ve pizza dilimi , kızarmış patates ve ayran ikramı dahildir. Katılımcı Divine annelerine ise sponsor firmalardan çekilişle HEDİYEler dahildir. Katılım bileti mekandan şenlik saati temin edilecektir. Yetişkinlerin tüketim seçimleri ayrı ücrete tabidir.)

NOT-1: Otopark sıkıntısı yoktur.

ŞENLİĞİMİZE KİMLER KATILABİLİR?

Her sene başta Divine çocukları olmak üzere,Divine grubu üyeleri,aileleri ve arkadaş çevreleri için düzenlenmektedir.Ancak o gün bizimle birlikte olmak isteyen, grubumuzla tanışmak isteyen,katılım ve bu sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunmak isteyen herkesi şenliğimize bekleriz

ŞENLİĞİMİZİN AMACI NEDİR?

ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN TÜRK ÇOCUKLARINA ARMAĞAN ETTİĞİ 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI DIVINE AİLESİ İLE KUTLAMAK ve 6 senedir sosyal sorumluluk konusundaki hassasiyetimiz gereği mutlaka bir dernek yararına yapılan çocuk şenliğimiz bu sene TEGV – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Gümüşpala şubesinde eğitim alan 40 çocuğumuzun hayalini gerçekleştimek amacıyla yapılmaktadır.

KATILIM /ÖDEME
Şenlik mekanında yapılacaktır.

Sizi tanımaktan ve zaman geçirmekten büyük keyif alıyoruz, yeni etkinliğimizde SİZİN REFERANSINIZLA - aile fertleriniz ve arkadaşlarınızla beraber sizi de aramızda görmek dileğiyle!!:))

LÜTFEN ETKİNLİĞE KAÇ KİŞİ KATILACAĞINIZI İSİM-SOYAD VE ÇOCUK BİLGİSİ İLE ETKİNLİK LİNKİNDEN BELİRTİNİZ.

Divine Events-Türkiye
e-mail: selin@mamaci.com
web: www.divineeventsturkiye.com
mail paylaşım grubu; divineevents-turkiye@googlegroups.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder