18 Nisan 2016 Pazartesi

SİBEL GÜNGÖR İLE NEŞELİ TABAKLAR YEMEK YAPIM ATÖLYESİ

SİBEL GÜNGÖR İLE NEŞELİ TABAKLAR YEMEK YAPIM ATÖLYESİ

Toplum Sağlığı Uzmanı ve Yazar Sibel Güngör, 25-29 Nisan haftasında İzmir’de bizlerle birlikte olacak. Yeni kitabı Neşeli Tabaklar’ın tanıtımı kapsamında İzmirli’lerle biraraya gelecek olan Güngör, seminer paylaşımları ve Neşeli Tabaklar Atölyesi’yle bizlere keyifli zaman geçirtecek.

Sibel Güngör, ilk etkinliğini Coffeeco Buluşmaları etkinliğiyle Alsancak’ta gerçekleştirecek. ‘’Sağlıklı Olan Sıkıcı Değildir’’ konulu bir söyleşiyle sağlıklı beslenme tüyolarını katılımcılarla paylaşacak olan Güngör, Neşeli Tabaklar’ın ilk imzasını da burada yapacak.
Söyleşinin ardından Başka Bir Okul Mümkün (BBOM) İzmir Kooperatifi yararına düzenlenecek Neşeli Tabaklar Atölyesi’nde çocuklar ve ebeveynleri, Güngör’ün yönlendirmesiyle meyvelerden oluşan sevimli ve neşeli tabaklar yaratacaklar.
6-11 yaş arasındaki çocukların ailelerinden bir kişiyle katılacakları bu eğlenceli atölye çalışmasında katılımcılar, birlikte yemek hazırlamanın ve yemenin birleştirici etkisini deneyimleyecekler. ( Katılım bilgisi için kayıt yaptırmanız önemle rica olunur..)

SİBEL GÜNGÖR KİMDİR?

Güngör, ODTÜ ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra bebeklikten başlamak üzere sağlıklı beslenme, sağlıklı aile yemekleri, sağlıklı pişirme, obezite, hamilelikte beslenme ve toplum sağlığı konularında çalışmalar yapmıştır.
Halen İngiltere Liverpool Üniversite'sinde Toplum Sağlığı konusunda yüksek lisansa devam etmektedir. Bebeğimin Beslenme Kitabı'nın ardından ikinci kitabı Neşeli Tabaklar Nisan ayında piyasaya çıkmıştır.
Türkiye genelinde çeşitli firma ve yerel yönetimin daveti ve işbirliği ile gerçekleştirdiği Neşeli Tabaklar Atölyeleri yoğun ilgi gören Güngör,
"Sağlıklı Olan Sıkıcı Değildir", "Anne Yemekte Ne Var?" ve "Fit Anne" başlıkları altında seminer ve söyleşi gerçekleştirmektedir.

Tarih: 26 Nisan Salı
Saat: 15.30-18.00
Yer: Alsancak Coffeeco, 1381 İtalyan Sok. No:5/C Alsancak

Katılım Bilgisi ve Kayıt için: 0 506 381 12 56
0 232 464 39 96

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder